Časopis

Modulární domy v Braze: udržitelnost a nízké ceny!

Modulární domy , také známé jako prefabrikované, jsou domy, jejichž moduly jsou postaveny v továrně a poté smontovány na místě. Tyto domy si získávají stále větší oblibu. Jsou ekologické, rychlé na stavbu a především levnější než tradiční domy.

02. březen 2024

23 levných, ale stylových nápadů na oplocení zahrady

Dosáhnout soukromí doma je velmi důležité, uvnitř domu jsou za jeho zajištění zodpovědné žaluzie a závěsy, ale mimo dům to může být obtížné a drahé. Bez dostatečné ochrany zahrada neunikne zvědavým pohledům sousedů a kolemjdoucích, proto musíme hleda…

02. březen 2024

Kolik stojí nová kuchyň?

Buďme upřímní, ať už jde o stavbu nebo rekonstrukci, kuchyně je jednou z místností, která spolknou většinu rozpočtu. Pravděpodobně ještě víc než koupelny, které jsou také poměrně náročné.

25 typů plotů a zdí, které stylově ohraničí váš pozemek

Ochrana je hlavní kvalita, kterou musí stěny a ploty poskytovat. Avšak kromě zajištění bezpečnosti je tato struktura také součástí kompozice, která dává fasádě identitu a krásu.

01. březen 2024

12 velkých paland pro dospělé

Jsou patrové postele jen do dětského pokoje? Myslíte tu otázku vůbec vážně? Dospělí také rádi spí ve výšce. Vysoké postele představují individuální a praktická řešení pro místnosti zejména ve starých budovách s vysokými stropy nebo v malých bytech, k…

28. únor 2024

10 nápadů, jak oddělit prostor na spaní

Ložnice je nádherně velká, ale chybí jí struktura? Nebo chybí útulné útočiště v malém domku či jednopokojovém bytě? Pak nyní najdete inspiraci, jak si můžete ložnici předělat sami.

33 nápadů na levnou renovaci bydlení

Pokud máte nutkání změnit nábytek a barvu stěn, jste jedním z nás. Čas od času nás tělo – i mysl – žádá o změnu dekorace, ale samozřejmě ne vždy máme dost peněz na velké nákupy. To je důvod, proč jsme v homify oddáni skvělým, nízkorozpočtovým nápadům.

27. únor 2024

​Předtím a poté: 7 fantastických koupelen bez rekonstrukce!

Renovace vlastního domu je pro nás všechny vždy obzvláště vzrušující, že? Díky dobré přípravě a správnému plánu také víme, že to nakonec bude stát za to. Musí se ale skutečně jednat o složitou rekonstrukci? Dnešní předtím a poté je především o tom, j…

27. únor 2024

Jak chytit myš? - 10 pravidel

Když zjistíte, že máte doma myš, je to velké překvapení. Odkud myš pochází? Kde se schovává? Kolik jich může být? Kousají vás děti? Infikuješ nás nějakou nemocí? A nakonec velká otázka: Jak chytáte myš? Na všechny tyto otázky se snažíme najít odpověd…

27. únor 2024

17 fantastických nápadů, kam umístit televizi v ložnici

Ložnice už není jen na spaní. Odpočíváme zde po dlouhém dni v práci, čteme si v klidu svou oblíbenou knihu nebo jsme prostě úplně sami.Kromě krásného zařízení a dekorací patří pro mnoho lidí do ložnice také televize.

26. únor 2024